Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
kasacja: 504 833 943
części: 502 058 202
biuro: 18 351 11 33
Autokasacja
Stacja Demontażu Pojazdów SDP Mateusz Gubała oferuje kompleksowe usługi z zakresu kasacji pojazdów. Spełniamy wszystkie wymogi dotyczące ochrony środowiska, posiadamy zezwolenie nr: SR-III.7221.30.2016.MD na prowadzenie stacji demontażu pojazdów wydane przez Marszałka Małopolskiego.

Powierzając nam swój pojazd masz pewność, że zostanie on skasowane legalnie, z zachowaniem obowiązujących standardów.
UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!

Wycena pojazdu:

 • Samochody wyceniamy wstępnie telefonicznie lub poprzez poniższy formularz na podstawie opisu i wartości rynkowej surowców
 • Na życzenie klienta indywidualna wycena w miejscu postoju - dojazd bezpłatny
 • Wycena w firmie gdy klient sam dostarcza pojazd

Na życzenie klienta odbieramy samochód z miejsca postoju do 50 km (usługa bezpłatna). Za każdy pojazd płacimy gotówką.
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 502 058 202 lub do naszego biura: 18 351 11 33.
Wycena pojazdu - formularz:
Kasacja krok po kroku:
Kasacja pojazdu składa się z kilku kroków, jednak cały proces jest bardzo łatwy. Poniżej przedstawiamy całą ścieżkę, jaką należy przejść aby dopełnić wszystkich formalności i skasować swój pojazd. Oczywiście oferujemy Państwu fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie.
 
 1. Zebranie dokumentów:
  Zanim wybiorą się Państwo do naszej firmy lub poproszą o zabranie pojazdu z wyznaczonego miejsca należy zebrać dokumenty potwierdzające kto jest właścicielem pojazdu i, że auto może zostać poddane kasacji.

  Niezbędne będą:
  - dowód osobisty, prawo jazdy lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
  - dowód rejestracyjny, a w przypadku jego braku zaświadczenie potwierdzające dane z dowodu np. kserokopia dowodu, potwierdzona przez właściwy wydział komunikacji,
  - kartę pojazdu jeżeli była wydana,
  - jeśli w dowodzie wpisany był współwłaściciel, a nie może stawić się podczas złomowania, współwłaściciel musi napisać upoważnienie. Wymagany jest również dowód osobisty lub jego kserokopia,
  - jeżeli pojazd zarejestrowano na firmę, trzeba dołączyć KRS lub zaświadczenie z CEIDG oraz upoważnienie przedstawiciela firmy,
  - dokument potwierdzający własność, jeżeli właściciel jest inny niż wpisany w dowodzie rejestracyjnym (umowa kupna-sprzedaży)

 2. Wizyta w naszej firmie / spotkanie:
  Po zebraniu wszystkich wymaganych dokumentów, należy odwiedzić naszą placówkę. Jeśli pojazd jest nadal sprawny, mogą go Państwo podstawić osobiście. Jeżeli auto nie nadaje się do jazdy to oferujemy możliwość odbioru pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta.

 3. Odbiór dokumentów kasacji pojazdu:
  W firmie lub umówionym miejscu nastąpi proces odebrania samochodu i przekazania go do kasacji. Na tym etapie otrzymują Państwo od nas potwierdzenie oddania samochodu na złom, stare tablice rejestracyjne, a także ekwiwalent pieniężny przysługujący za oddanie samochodu do recyklingu.

 4. Wyrejestrowanie pojazdu:
  Ostatnim krokiem całego procesu jest wizyta w wydziale komunikacji – proszę pamiętać, że macie na to Państwo 30 dni. Do wydziału należy udać się z wszystkimi dokumentami, tablicami rejestracyjnymi i potwierdzeniem od nas o kasacji pojazdu. Należy pamiętać, żeby zgłosić fakt wyrejestrowania u swojego ubezpieczyciela w celu zakończenia umowy OC.